سوال:چرا شبکه های ماهواره ای ضد اسلامی, علیه ازدواج موقت توطئه میکنند?!

بسیار هجمه بر ازدواج موقت از رسانه های غربی و شبکه های اینترنتی حاکی از چیست?

آیا وقت آن نرسیده است مردم تغییر جهت فکری پیدا کنند?

افرادی که شرایط ازدواج دایم ندارند. چه کنند?!

منتظر پاسخ های شما هستیم

/ 8 نظر / 58 بازدید
سميرا

سلام وبلاگ زيبايي داري حتما بيا و تو سايت زير ثبتش کن تا من و بازديد کنند هاي ديگه بتونيم هر روز بهت سر بزنيم.محلي که وبلاگتو ثبت مي کني بزرگترين دايرکتوري وبلاگ نويسان است و فوق العاده پر بازديد.

llll افکت llll

دستهايت که مال من باشد هيچکس مرا ....دستِ کم نخواهد گرفت به گالري عکس ما هم سر بزنيد منتظرتم http://efect.ir

نمايشگاه هاست www.hostexhibition.com

با سلام به شما دوست عزيز : از سايت من ديدن کنيد براي شما يک پيشنهاد خوب دارم تبديل و بلاگ شما به سايت دائمي هاستينگ رايگان هديه ما به شما با من در تماس باشين يا هو اي دي host_iran هاست,هاست رايگان,هاستينگ,فروش هاست,خريد هاست,سرور مجازي,وي پي اس ---------------------------------------------------- يک سايت جديد براي اپلود فايل ها و عکس ها بدون محدوديت مي توانيد عضوش بشين و تا يک ترا بايت فضاي رايگان داشته با شيد تازه در ازاي دانلود هر فايلتون هم و يا معرفي زير گروه که عضو ويزه سايت شوند پول در بيارين و تا روزانه 20 دلار در امد داشته باشين .... براي دانلود از لينک هاتون لينک مستقيم تو وبلاگتون بزاريد و کلي امکانات ديگه دوست داشتين حتما به ما سر بزنيد updap.com با تشکر[گل] [گل]

لوازم جانبي آيفون

با سلام مطالبتون خيلي عالي بود ممنون. فروش لوازم جانبي آيفون https://www.iphonebase.com/

m

به احتمال خیلی قوی شبکه های ماهواره ای می خواهند این کار را در بین قشر مذهبی ترویج بدهند از طریق حمله به آن چون می دانند نمی توانند به افراد متدین بگویند بروید دوست شوید .و می دانند وقتی آنها به چیزی حمله کنند افراد مذهبی برعکس آن عمل میکنند و بنیان خانواده در بین آنها کم کم شکسته می شوید. وقتی قشر مدهبی هم سرگرم هوس بازی شد به اهداف خود تضعیف نظام خانواده می رسند. شما به زندگی شهدا و علمای بزرگ نگاه کنید آیا رد پایی از این ازدواج ها می بینید اونها از خانواده هایی که شهدا در آنها بزرگ شده اند می ترسند نه افراد مذهبی هوس باز . اگر این ازدواج صحیح است چرا پنهانی انجام می گیرد ؟